E-mail

tajuplno@email.cz

Většina horoskopů se zaměřuje na pozitivní vlastnosti, ovšem tento horoskop je pravým opakem. Pokud nemáte strach, tak směle pokračujte a nezapomeňte vše zde uvedené brát tak trochu s rezervou a hlavně s úsměvem.

Beran

Berani jsou arogantní a nejlépe by chtěli všechno a hned. Jsou neomalení a řeknou cokoliv naplno. Jsou lakomí a nejraději by měli veškeré věci i lidi jen pro sebe. Milují extrémní sport a náruživý sex. Ve všem musí dostat přednost a snaží se prorazit zeď hlavou.

Býk

Býci jsou manipulátoři první kategorie. Ovládají druhé a jediná pravda je ta jejich. Nejenže jsou majetničtí, ale také přehnaně žárliví. Milují požitky a také si žádný z nich neodepřou. Nesnáší nudu a potřebují být obdivování a vždycky chtějí být nejlepší.

Blíženec

Blíženci jsou lehkomyslní a s ničím si nelámou hlavu. Jsou sobečtí a rádi mluví. Někdy až příliš. Umí dokonale lhát a dokážou být neuvěřitelně chladní. Jsou to dvě bytosti v jedné a jedna horší než druhá. Milují hry a pomluvy. Jejich život i život s nimi je jeden velký boj o moc a o místo na výsluní.

Rak

Raci jsou mrzutí a neuvěřitelně rychle střídají nálady. Jsou velmi často skleslí, až přehnaně melancholičtí. Neustále řeší dávné křivdy a zrady, které si mysli, že se stávají jen jim. Jsou to uplakánci, kteří nejsou schopni nic dělat a nijak se bavit. Nejraději povídají o tom, co vše se jim stalo neprávem.

Lev

Lvi jsou nejvíce namyšlené znamení ze všech. Chtějí se ukazovat, zářit a být vždy středem pozornosti. Rádi se chlubí s tím, co získali nebo čeho dosáhli. Někdy se dokonce vysmívají ostatním a ukazují, že oni jsou ti „králové“. Svou sílu dávají znát velmi okázalým způsobem. Nutí ostatní, aby je obdivovali.

Panna

Panny jsou perfekcionisté. Všechno musí mít svůj řád a dávat smysl. Ve všech věcech mají zavedený systém a pedantsky na něj dohlíží. Jsou také velmi náladové znamení. Většinou jsou Panny podrážděné kvůli počasí, kvůli práci, kvůli volnu, vlastně kvůli všemu. Jsou také velmi kritické.

Váhy

Váhy jsou znamením, které je nejvíce vychytralé a také povrchní. Nedokážou se pro nic rozhodnout a nejraději by měly všechno. A hlavně to nejhezčí na oko. Snaží se být roztomilé, ale jsou spíše infantilní a k smíchu. Rády ostatní dráždí a provokují a následně se vymluví, že ony přece za nic nemůžou.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra jsou bezohlední a samolibý. Jediné co řeší je vlastní prospěch a úspěch. Mimo jiné jsou i panovační a nikdy nikomu nedávají druhou šanci. Rozhněvat si Štíra je to nejhorší, co Vás může potkat. Štír je nejhorší a navíc nejproradnější nepřítel s velkou zálibou v ponižování.

Střelec

Střelci jsou neuvěřitelně nemotorní. Všechno kolem zničí a rozbijí. Jsou velmi netaktní a lehkomyslní. Snad nikdy nedokážou přijít včas a slušně oblečení. Většinou také neoplývají přílišnou inteligencí, ale oni si myslí, že jsou velmi chytří. Ostatní se baví na jejich neštěstí a jejich trapnými příhodami.

Kozoroh

Kozoroh je chladné a nepřístupné znamení, které si rádo podmaňuje okolí. Umí velmi dobře zacházet s ostatními a vždycky je dostane tam, kam chce. Jejich ctižádost nezná meze a oni rádi překračují veškerá pravidla. Jsou to skrblíci a lakomci, kteří nikomu nevěří.

Vodnář

Lidé, narození v tomto znamení jsou samotáři a mají perverzní touhy. Jen tak nikoho si k sobě nepustí a někdy jsou studení jako psí čumák. Jsou odměření a vždycky jsou to oni, kdo určuje pravidla. Myslí si, že svou odlišností jsou zajímaví, ale ve skutečnosti jsou spíše divní.

Ryby

Poslední znamení zvěrokruhu je také proradné a díky svým kluzkým a vyhýbavým odpovědím dokáží zmanipulovat kdekoho. Ryby jsou nespolehlivé a zmatené. Dokážou vytvořit ohromný nepořádek a chaos. Nejraději vinu svalují na druhé.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook
Instagram