E-mail

tajuplno@email.cz

Slyšeli jste už o pojmu šamanské nebo totemové zvíře? Nejdříve tedy něco málo o tom, co to vlastně silové, totemové nebo šamanské zvíře je?

Silové, totemové nebo šamanské zvíře působí jako neviditelný ochránce, je to duše zvířete, které se přidruží k naší duši a je skryté v našem podvědomí. Kněží, kouzelníci, šamani i léčitelé věří, že každý má své silové zvíře již od narození, ale neuvědomujeme si to. Toto zvíře by mělo být nejen naším ochráncem, ale i pomocníkem a spojencem. Díky silovému zvířeti můžeme lépe poznat sami sebe a mimo to na nás můžou přecházet vlastnosti i síla daného zvířete.

Způsoby, jak své silové zvíře najít?

Způsobů, jak zvíře najít nebo zjistit, kdo to s námi vlastně žije, existuje několik.

1) Víte to

Vaše intuice a něco jako šestý smysl vám říká, jaké zvíře je to vaše. Jste si naprosto jistí, že tohle je to pravé. Často jej vídáte kolem sebe, ve snu, v meditaci, na obrázcích. Je to první zvíře na které se těšíte do zoo, kreslíte si jej na papír, chtěli byste ho mít, jako domácího mazlíčka. Je prostě už vaše!

2) Může vám to říct někdo jiný

O pomoc můžete požádat kohokoliv, kdo může být váš učitel, může vás vést. Touto praktikou zjišťování silových zvířat se také zabývají šamani i léčitelé. Takže pokud si sami nevíte rady, můžete se obránit na někoho zkušenějšího.

3) Zjistíte to pomocí meditace

Říká se, že pomocí meditace můžete zjistit své silové zvíře nejrychleji. Možností meditace je několik. Některé popisují, že si máte sami a v klidu lehnout ve vyvětrané místnosti a zavřít oči. Poté si představit, jak přicházíte do lesa a tam voláte své silové zvíře. Pak už jen počkat a to vaše zvíře k vám přijde. Další způsob imaginace je představit si sám sebe, jak si sedáte na židli v prázdné místnosti a znovu zavolat své zvíře. Poté opět počkat než k vám přijde.

4) Zjistíte to pomocí snů

Silové zvíře můžete najít i podle svých snů. Večer než usnete, zkuste myslet na přivolání svého pomocníka a ochránce. Klidně ho nahlas pozvěte, ať přijde do vašich snů. A poté už jen sladké sny:) Ale hlavně když se probudíte, tak si nezapomeňte své zjištěné ihned zapsat a zapamatovat si.

K čemu je to dobré?

Nalezení svého silového zvířete je zajímavým způsobem, jak poznat sám sebe, jak pochopit život trošku jinak. A hlavně jak správně uchopit souznění s přírodou. Vědomí svého silového zvířete vám dodá sílu, sebejistotu i spojenectví, které vám může pomoci při všem, co vás čeká. Silové zvíře vám může dodat energii, když máte pocit, že ji ztrácíte. Může vám pomoci zbavit se různých strachů. A hlavně už nikdy nebudete sami.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook
Instagram