E-mail

tajuplno@email.cz

Zde je seznam referencí a případně doporučení, kterých se mi dostalo, ať už se to týká karmických výkladů, míchání Bachových esencí, případně výkladu karet nebo třeba posílání Reiki energie.

Léčení pomocí Reiki

Nejsem si úplně jistá, zda na takové věci jako dělá Míša věřím. Je ale pravda, že pokaždé, když se mi v životě dělo něco hrozného nebo jsem měla strach o sebe nebo o někoho jiného a poprosila jsem Míšu o zaslání Reiki energie POKAŽDÉ to zafungovalo. Takže jsem moc ráda, že mám nablízku člověka, co se tomu věnuje a rozumí tomu.

Patricie D.
Pečovatelka

Karmický rozbor a výklad z karet

Nikdy jsem nebyla moc na věci jako horoskopy nebo povahy podle znamení. Vždy jsou napsané tak neutrálně a všeobecně, že si tam vždycky člověk najde něco pro sebe. Ale překvapilo mě, jak přesně na mě seděl karmický výklad. A ne jenom na mou povahu, ale i na mou minulost, kterou Míša nemohla znát. Doteď se divím, jak to vůbec mohla vědět, jelikož jsem to nikomu předtím neřekla. A co se týkalo výkladu z karet, tak nejdřív jsme z toho byly obě zmatené, jelikož si karty neustále protiřečily. Jakmile jsme však přišly na klíč, tak to do sebe najednou všechno zapadlo. Za mě rozhodně spokojenost a určitě budu chtít zopakovat.

Tereza T.
Umělecký rytec

Bachovy esence pro psího miláčka

Hledaly jsme Bachovy esence pro našeho psa Lumpíka, na utišení strachu z ohňostrojů. Myslím, že to bylo o dost lepší. Dostal to podle návodu a myslím, že mu to fakt pomohlo. V tu chvíli, kdy ty petardy byly nejhorší, tak nervózní byl, seděl u nás a klepal se, ale když byl klid, tak se poměrně rychle uklidnil.

Lucie P.
Odborný pracovník VFU

Miška je skvelý poslucháč a otvorená myseľ, a preto sa jej vôbec nebojíte povedať, čo vás trápi. Slová jednoducho prichádzajú samy od seba. Dokonale dokáže poukázať na váš problém a namiešať vám kvapky, ktoré potrebujete. Odporúčam.  

Sabina P.
Social media specialista

S Míšou jsem řešila terapii formou Bachových esencí. Myslím, že to hlavní umění, které by měl člověk v této oblasti ovládat, je navodit příjemnou, intimní atmosféru plnou důvěry a porozumění. Pouze v tomto případě může terapeut získat od svého klienta ty informace, ze kterých si může utvořit přesný a finální obrázek o tom, co klient opravdu chce, potřebuje, co ho tíží a jaké jsou souvislosti mezi jeho pocity, myšlenkami, zážitky a aktuální stavem. A navození vztahu založeného na důvěře a schopnost vést rozhovor a dopátrat se potřebných informací jsou rozhodně Míšiny silné stránky, spolu s úžasnou srdečností a empatií a osobním přátelským přístupem. To vše tvoří celek všeho, co potřebujete, když hledáte služby tohoto typu. Doporučuji všemi deseti 🙂  

Míša W.
PR manažer

Míša je anděl

V těchto věcech jsem opravdový skeptik a bez důkazů ničemu nevěřím. Míšino nadšení mě však přimělo se zamyslet a vyzkoušet to. V první vlně jsem ozkoušel Bachovy esence a zjistil, že opravdu fungují. Nejsem si jistý, jestli je to jen v mé hlavě nebo složením kapek, ale podařilo se mi díky nim omezit sladké chutě, dodržovat konečně pitný režim, shodit něco na váze a tak nějak se víc uklidnit a zbavit neustálého napětí. Za mě určitě doporučuju. Ze zvědavosti jsem požádal i o karmický rozbor a i když jsem i u něj byl skeptický, je fascinující kolik informací jsem se v něm dozvěděl a co víc, všechno to sedí. Míša je opravdová čarodějka.

Lukáš B.
Analytik
Facebook
Instagram