E-mail

tajuplno@email.cz


Od malička miluji příběhy. Ty, které začínají bylo, nebylo, ty které vypráví život sám, i ty které zprvu nevypadají, že skončí dobře. Příběhy o vzletech, pádech i rozletech mě provází už řádku let, a k té spoustě příběhů přidávám i ten svůj.

Narodila jsem se v létě 1989, v malé vesničce, kde lišky ještě dávají dobrou noc. Jako revoluční dítě jsem byla přesně taková jako sama revoluce. Hledající změnu, nespoutaná, impulzivní a spontánní. Vždy jsem o sobě tvrdila, že jsem nesnesitelně zvědavá, velká romantička, vášnivé zvíře i něžná víla. Dodávala jsem, že jsem rozpolcený blíženec, věčný snílek i sběratelka ztracených duší. Dnes se nad tím trošku usmívám a musím říct, že jsem ušla kus cesty. Ta cesta vedla hlavně ke klidu, k tichu a ke své vlastní duši. I když se mi denně stává spousta nečekaných dobrodružství, tak je můj život právě teď tím, co jsem vždy chtěla.

Prošla jsem si řadou zaměstnání, ať už v bankovním sektoru nebo právní kanceláři. Vystudovala Obchodní akademii, dokončila školu, kde jsem studovala umění a získala magisterský titul v Managementu kultury. Nejspíš by ze mě byl dobrý manažer, protože lidi mě zajímají a zajímali vždy. Přesto jsem ustoupila krok stranou a mou celoživotní vášní se stalo psaní. Jako milovník příběhů, knihomol a textař, redaktor a copywriter na volné noze se pořád divím tomu, že si plním svůj dětský sen a má práce je i mým koníčkem.

Po hodinách psaní si však potřebuju také odpočinout a chvilku přestat přemýšlet. V takové chvíle utíkám do přírody s lukem a šípy, s košíkem na houby nebo taškou na bylinky. Příroda, zvířata a vše živé je mi blízké. Zbožňuji nadpřirozeno, směju se a říkám, že rozumím řeči zvířat a že ke mně karty, runy, i karmické zákony mluví samy.

Když jsem byla ještě hodně malá a staral se o mě milovaný pradědeček, který měl nemocné srdce, vždy jsem mu říkala, že až vyrostu, tak budu doktorka. Že budu doktorka srdcí a uzdravím ho. Je to už řádka let, co tu není, ale já pořád vím, že jsem si to opravdu přála a možná za tím mohla jít. I když jsem se nevydala cestou k medicíně, tak mě pořád zajímá a našla jsem si podobný, možná jen trošku vedle a kousek jdoucí směr. Alternativní medicína, bylinky, Bachovy květové esence a učení o energiích jsou právě to, co mi dává klid do duše a radost do každého dne.

A stejnou radost a klid chci nabídnout i vám. Jsou věci, které jsou v životě neprodejné a hledají se těžko, jsou ale věci, ke kterým může každý z nás přijít a získat je. A tak se nebojím nabídnout kousek štěstí v amuletech, přímo na míru. Odpovědi na otázky, co může tížit v karmě a ovlivňovat celé naše bytí. Energii Reiki, která dokáže léčit a sloužit každému z nás.

Věřím, že každý z nás může dosáhnout toho, co chce. Věřím, že jsou věci mezi nebem zemí. Věřím, že každý člověk na světě má nějaký úkol a všechno má smysl. A někdy stačí ty smysly jen správně použít a naladit. A pak už se jen nechat „očarovat“ tam, kde je tajů plno…

Michaela

Mé zkušenosti

 • Bachovy květové esence Nová Akropolis – 1.stupeň, Mgr. Lenka Samková, BFRP
 • Bachovy květové esence Online kurz – 2.stupeň, Mgr. Martina Taubrová, BFRP
 • AMA DEUS – šamanská energie Škola vzestupu – 1.stupeň – Pajé
 • AMA DEUS – šamanská energie Škola vzestupu – 2.stupeň – Šaman
 • Terapeutické kyvadlo Spiritual Mystéria Evy Fialové
 • Karmické kódy duše a životní úkol Spiritual Mystéria Evy Fialové
 • Usuiho Reiki – rozšířený systém I. Spiritual Mystéria Evy Fialové
 • Usuiho Reiki – rozšířený systém II. Spiritual Mystéria Evy Fialové
 • Usuiho Reiki – rozšířený mistrovský systém III. Spiritual Mystéria Evy Fialové
 • Energetický systém SHAMBALLA 1024 1. stupeň – Zuzana Světlana Galuszková
 • Energetický systém SHAMBALLA 1024 2. stupeň – Zuzana Světlana Galuszková
 • Energetický systém SHAMBALLA 1024 3. stupeň – Zuzana Světlana Galuszková
 • Energetický systém SHAMBALLA 1024 4. stupeň, Učitelský a mistrovský – Zuzana Světlana Galuszková
 • Energetický systém SHAMBALLA 2002 – Zuzana Světlana Galuszková
 • Kurz Reflexní masáže a terapie – Masážní studio a škola Carezza Drahomíry Šmídové
 • Kurz Ájurvédské indické masáže hlavy – Masážní studio a škola Carezza Drahomíry Šmídové

Facebook
Instagram