E-mail

tajuplno@email.cz


Reiki

30 minut léčby na dálku…………………………………300 Kč

60 minut léčby na dálku…………………………………600 Kč

Průběh ošetření

Léčba Reiki probíhá osobně nebo na dálku, všechno je na domluvě. Samotné sezení probíhá tak, že si vyberte čas, minimálně 30 minut, maximálně 60 minut. Poté se společně domluvíme, kdy máte čas, kdy je pro vás nejvhodnější udělat si chvilku sami pro sebe a následnou léčbu. Čeká vás hodina relaxace, kdy můžete pohodlně ležet, případně sedět. V ideálním případě si pustit uklidňující hudbu, zapálit svíčky a vytvořit si tak atmosféru, kdy budete ještě víc vnímat a přijímat blahodárnou energii. Následně jsou vám pokládány dlaně na jednotlivá místa těla. Cítit můžete teplo anebo brnění, šimrání, případně jemné mrazení. Dále můžete mít vize, vidět barvy, slyšet hlasy, případně vnímat tlak a působení energie na určitých místech. V každém případě je důležité mluvit o svých pocitech s terapeutem.

Léčba na dálku

Při léčbě na dálku probíhá veškerá léčba stejným způsobem, jen bez přikládání rukou. V domluvenou hodinu vám začnu posílat energii, která by měla proudit právě v místech, na která se společně dohodneme. Může to být například před spaním nebo po práci, je dobré již po přijetí energie odpočívat a nechat ji ještě chvíli proudit a aktivovat veškeré ozdravné procesy. Je nutno zdůraznit, že Reiki nenahrazuje plnohodnotnou lékařskou péči a funguje jako podpůrná a doplňující léčba.


Bachovy květové esence

První konzultace…………………………………………….ZDARMA

Namíchání Bachových esencí……………………………300 Kč

Další namíchání (lahvičku za lahvičku)…………….250 Kč

Kontrolní konzultace………………………………………ZDARMA

Krizová esence……………………………………………………300 Kč

pro dospělé, zvířata, děti a rostliny

Poštovné a zaslání

Poštovné při zaslání doporučenou zásilkou činí 65 Kč. Bachovy esence zasílám ihned po přijetí peněz na účet, na dobírku zasílám pouze po domluvě. Případně je možné domluvit se na osobním převzetí (Hodonín, Brno, Svitavy, případně okolí těchto měst)

Míchání esencí

Každá květová směs je míchaná přímo vám na míru. Je však možné řešit i problémy partnera, dětí, případně domácích mazlíčků nebo jiných členů rodiny. Veškeré esence jsou smíchány do lahvičky o objemu 25 ml. Prvním krokem je rozhovor o tom, co vás trápí, ať už psychického nebo fyzického rázu a informace o tom, co chcete kapičkami řešit. Některé problémy a starosti pocházejí už z minulosti, výhodou kapek je i to, že řeší nejen následek problému, ale hlavně jeho příčinu. Veškeré vámi poskytnuté informace o vašem zdravotním stavu, tedy i psychické a fyzické problémy, jsou důvěrnou informací, kterou se nedozví třetí osoba a slouží k přesnému výběru esence, právě vám na míru. Do jedné mixovací lahvičky je možné přidat maximálně 7 esencí. Z užívací lahvičky se posléze kapou čtyři kapky, a to minimálně 4krát denně, ideálně přímo na jazyk, případně se kombinují s jídlem nebo pitím, ale není to nutné.

Konzultace

Konzultace před prvním namícháním Bachových esencí probíhá osobně, po telefonu, skypu nebo mailem. Následně jsou vybrané květové esence smíchány a zhruba do dvou až tří dnů je poslána užívací lahvička poštou, případně předána osobně. Bachovy esence se následně připravují namícháním do užívací lahvičky. Zde si můžete vybrat, zda míchat s alkoholem či nikoliv. Bezalkoholové květové esence se doporučují pro řidiče, těhotné a kojící ženy, pro děti a zvířata. Veškeré podrobnosti o užívání vám přijdou buď do mailu nebo společně s hotovými esencemi. Používány jsou Bachovy esence s certifikací Bachova centra v Anglii. Jsem certifikovaný poradce s certifikátem taktéž z tohoto anglického místa.


Karmické úkoly

Osobní karmický rozbor…………………………………500 Kč

Partnerský karmický rozbor……………………………800 Kč

Zjištění karmického dluhu………………………………300 Kč

Odpověď na jednu libovolnou otázku…………..200 Kč

Každá další otázka………………………………………….100 Kč

Výpočet a rozbory

Výpočet karmického kódu, zatížení karmy, partnerský rozbor, případně odpověď na vámi zvolenou otázku probíhá pomocí data narození. Jedná se totiž o unikátní číslo, které je v životě již neměnné. Na základě vašich požadavků dostanete emailovou korespondencí, případně v tištěné verzi právě tento výpočet a veškeré podrobnosti o vaší karmě. Je možné nechat spočítat karmické zatížení i dítěti, případně jej využít na porovnání partnerské shody. Stejně tak dokáže karmický rozbor poradit s důležitou volbou zaměstnání a směru, kam se ubírat v profesním životě.


Amulety a talismany

dle dohody a výběru amuletu nebo talismanu


Dárkové poukazy

Nevíte, co pořídit svým blízkým k Vánocům? Pořiďte jim dárkový poukaz.

Namíchání Bachových esencí na míru……………300 Kč

Sestavení karmického rozboru……………………….500 Kč

Léčení pomocí Reiki………………………………………..300 Kč

Facebook
Instagram