E-mail

tajuplno@email.cz

Co je to karma

O karmě jste mohli slyšet, že se jedná o čin nebo také skutek, který zahrnuje nejen lidské myšlenky, ale také slova, city, prožitky a jakoukoliv aktivitu. Na základě toho vznikají následky, ke kterým dochází třeba za hodinu, za den, za měsíc, za několik let nebo také o několik životů později. S minulými a budoucími životy to funguje tak, že se sklidíte to, co zasejete. Veškeré činy a informace o nich jsou uchovány a následně přeneseny do budoucnosti.

Každý skutek tak má tři následky. Tím je viditelný následek, například projevující se fyzicky během současného života. Následek, který je citový a zanechává stopu v srdci a duši jiného člověka. A poté jsou tu osudové následky, které s naší duší prochází do příštích zrození.

Na co se můžete ptát

Ať věříte v cokoliv, tak vždy platí, že každý z nás má zde na světě nějaký úkol. Život každého z nás má nějaký smysl. Mnoho lidí se ptá, proč se narodilo, jaké je jeho životní poslání a neví si rady na životních křižovatkách. Rozbor karmických úkolů vám dokáže poodhalit tajemství minulých životů. Může vám přiblížit, na co se máte zaměřit v tomto životě, čemu se vyhnout a jaký úkol zde aktuálně řešíte. Dozvíte se o poslání své duše, o tom, jestli máte v tomto životě něco napravit, případně jak si svůj život ulehčit a žít šťastně.

Jaký je váš karmický úkol

Základní otázkou, na kterou můžeme společně najít odpověď je – jaký je váš karmický úkol. Posléze je na vás, jak se budete věnovat jeho plnění. Možná zjistíte, že se jedná o práci, do které vás to celé roky táhne, ale vy máte strach. Možná zjistíte, že se vám líbí člověk z okolí, se kterým toho máte společného víc než jste si dosud mysleli. Karmické kódy dávají odpovědi na velké množství otázek a je jen na vás, v čem budete chtít poradit a jak následnou výzvu přijmout.

Nezapomínejte na to, že největší moc máte vždy ve svých rukou. Myslete na moudrost své duše a neztrácejte víru v sebe. Ve skutečnosti jste to totiž vy sami, kteří jste si před narozením vybrali a předsevzali, co budete v tomto životě plnit. Nepamatujete si to? Tak si pojďme společně vzpomenout a najít odpovědi na to, co váš tíží.

Jak očistit karmu

Společně se můžeme naučit také metody, jak svou karmu očistit. Možná si říkáte, že jste nikomu neublížili, nikoho neokradli, nezabili ani neudělali žádný prohřešek. Ve skutečnosti však některé tyto přestupky, dluhy a nedodržené sliby zapomínáme nebo nám nepřijdou tak závažné. Naše duše si však všechno pamatuje a na základě toho mohou být tyto neduhy ztělesněny onemocněním, které nás trápí, fyzickými nedostatky nebo také duševními poruchami, problémy ve vztahy nebo materiálními překážkami. Všechno je ale řešitelné a existuje několik způsobů, jak svou karmu očistit. Nebojte se na ně zeptat a udělejte první krok  na své cestě k pochopení a odpuštění.

Facebook
Instagram