E-mail

tajuplno@email.cz


Máte nějaký šperk, který jste zdědili po babičce nebo vám jej daroval někdo cenný, koho jste na své cestě potkali? I tak může vypadat talisman štěstí, který vám doslova plní přání. Pokud věříte v sílu těchto amuletů a talismanů, věřte, že vás mohou posunout až ke splnění vašich nejtajnějších přání a snů.

Jak to bylo v minulosti

Už od nepaměti jsou všichni lidé pověrčiví a důkazem toho je i spousta pořekadel, říkanek, básniček, případně pověr, které se šíří až dodnes. Ve výsledku se tak vždy lidé snažili ovládnout náročné a stresující situace a mít kontrolu nad svým životem. Amulety a talismany měly přinášet štěstí, zdraví, ale třeba i lásku. Dokonce první záznamy o amuletech pro štěstí se datují až do pravěku.

K čemu slouží amulety a talismany

Většina amuletů je určena pro ochranu. Ať už se jedná o ochranu před zlými duchy, před neštěstím a smůlou nebo třeba před nemocemi. Talismany pak slouží pro přivolání štěstí nebo se používají u těžkých životních situací, aby byl zaručen ten nejlepší výsledek jaký je možný.

Jak je používat

Amulet i talisman můžete nosit na těle jako šperk, mít jej u sebe v kapsičce, případně v kabelce. Při zhotovení bývá posvěcen a je do něj vložena energie, určená k vyplnění vašeho snu nebo přání.

Facebook
Instagram